نرم افزار بیلان عملکرد و ترازنامه و کاربرگ شهرداریها
تراز 10 ستونی شامل گردش بدهکار و بستانکار در ستونهای :

  • مانده ابتدای سال
  • گردش عملیات طی دوره
  • جمع ابتدای سال با طی دوره
  • درآمد و هزینه
  • ترازنامه

در انتهای تراز 10 ستونی ردیفهای مازاد درآمد بر هزینه و برعکس و تراز نیز برای نمایش تراز واقعی گنجانده شده است .
تهیه بیلان هزینه حسابهای کل و بیلان درآمد حسابهای کل امکان تهیه تراز 8 ستونی برای گروه حسابهای دلخواه از هزینه و درآمد در محدوده زمانی دلخواه امکان تهیه نمودار هزینه و درآمد و یا ترکیب هزینه و درآمد تهیه فرم خلاصه تعادل هزینه و درآمد در گزارش عملکرد شهرداری بیلان مقایسه هزینه و درآمد برای سال جاری و مقایسه با سال قبل و نمایش میزان کاهش یا افزایش درآمد و هزینه امکان تهیه تفریق بودجه هزینه و درآمد بر اساس عملکرد شهرداری و پس از ورود مبالغ بودجه مصوب شهرداری در این نرم افزار تراز جداگانه از درآمد و تراز جداگانه از هزینه نیز در اختیارتان قرار دارد . ضمنا این تراز به صورت 8 ستونی نیز در اختیار شما قرار دارد . محدوده تاریخی گزارش در اختیار شما قرار دارد و این گزارش میتواند به صورت ماهیانه و هفتگی وسه و شش و نه ماهه و سالیانه تهیه گردد .
ضمنا در کنار این گزارشات شما میتوانید صدور انواع چکهای بانکی را با پرینتر خود انجام داده و گزارش نیز از چکهای ثبت شده و چکهای برگشتی و پاس شده داشته باشید .وجود پرفراژ کپی روی چک در نرم افزار از هرگونه سوء استفاده احتمالی جلوگیری مینماید . این نرم افزار امکان اتصال به سیستم حسابداری را دارد .

خواندن 5255 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 01 خرداد 1394 ساعت 11:21

مارا دنبال کنید !

با عضویت در صفحه اختصاصی طلوع آرنگ سینا در شبکه های اجتماعی ،جدیدترین خبرهای شرکت طلوع آرنگ سینا را از تریبون شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

تماس با ما

واحد پشتیبانی: تهران – خیابان حافظ – پلاک 320 – واحد یک
تلفن: (021) 66738959 – 66739283
نمابر (021) 66738342
پشتیبانی دایمی: 09121121797
پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید